İnka Diyet

LINCOLINE INKA DİYET Nedir ve İçeriğinde Neler Var?

LINCOLINE İnka diyet, bir paket programdır. Ortalama 30 gün diyet ve 21 gün koruma programıyla birlikte toplam 51 günlük bir kürdür.

LINCOLINE İnka diyet, kas ve su kaybı yaşamadan, açlık ve bitkinlik hissetmeden kilo verebileceğiniz, sadece yağlara odaklı çalışan, bitkisel besin destek ürünleriyle birlikte sağlıklı beslenmeyi kolaylıkla uygulamayı sağlayan bir diyet programıdır.

LINCOLINE İnka Diyet Ürün Grubumuz

LINCOLINE İNKA LIQUID
İNKA yağ yakıcı damlamız vücudumuzda biriken ve kötü görüntüye sebep olan yağları hedefler ve hızlı birşekilde doğal yollarla dışarı atar.

LINCOLINE B12 LIQUID
B12 Vitamin desteğimiz, bilinenin aksine iştahımızı kontrol eder ve kilo verme sürecinde sarkma, yüzde çökme durumunu minimuma indirmeye yardımcı olur, ayrıca cildimiz, tırnaklarımız, saçlarımız için mükemmel bir takviyedir.

LINCOLINE ENERGY & APPETITE CONTROL
Günlük atıştırma isteğini bastıran bu mükemmel ürünümüz ile kendinizi kesinlikle diyet yapar gibi hissetmiyeceksiniz.

LINCOLINE COLON DETOX
Colon detoks bağırsaklarımızı diyet için hazırlar ve yağı vücudumuzdan atmaya yardımcı olan doğal bir üründür. Ürünlerimizin içerikleri sebze, meyve ve bazı bitkilerden oluşmaktadır ve doğaldır.

LINCOLINE İNKA DİYET ürün grubumuzun içeriklerine uygun olarak hazırlanmış birde yeme sistemimiz vardır. Bunlar SEBZE, MEYVE ve ET çeşitlerinden oluşur.

Tam vücut analizi yapan diyetisyenimiz ürünlerinizin kullanımını ve sebze, meyve et çeşitlerinden oluşan diyetinizi sizin vücut analizinize uygun bir şekilde hazırlar. Bundan sonraki süreçte her gün diyetisyeninizle irtibatta olup her sabah kilo paylaşımı yapabilirsiniz ve diyet sürecinizi analiz edebilirsiniz.

LincoLine Neden Bitkisel Yiyecekler Tercih Ediyor?

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre kalp hastalıkları, kanser, diyabet vs. gibi en başta gelen ölüm nedenlerine yanlış beslenme sonuç açar. Doğru beslenme bu tip hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde önemli etken ve rol oynar.

Sağlığımız için ilk adım doğru beslenme, doğru beslenme içinse doğru yiyecekleri seçmektir. Sağlıklı beslenme üzerinde yapılan çok sayıda bilimsel araştırma sonuçlarına göre bitkisel yiyecekler tüketmemiz vücut, zihin ve duygusal sağlığımız açısından önemli rol oynamaktadır.

Sebze ve Meyvelerin En Saf Hali, Çiğ veya Az Pişmiş (Raw Food)

Raw Food, doğanın bizlere sunduğu besinleri, sebze ve meyveleri, en saf haliyle tüketmeye dayalı bir beslenme biçimidir. Besinler hiç işlem ve yüksek ısı görmeden, ham halleriyle veya buharda diri kalacak şekilde tüketilmesi önerilir . Böylelikle her şey canlı olarak vücudumuza girer.

LincoLine için PROTEİN in Önemi

Proteinler Kilo Vermemizi Kolaylaştırıyor!

İnsan vücudunun bir çok açıdan hayvansal proteine ihtiyacı vardır.

Tercihen, Doğal olarak yetişmiş ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmış yiyeceklerde bulunan kaliteli proteinler, sağlıklı bir şekilde kilo vermemizi ve kaslarımızın gelişmesini sağlayan metabolizmamızı hızlandıran en önemli besinlerdir.

LincoLine İNKA diyet menüsünde  yeterli miktarlarda günlük Protein alımına çok önem vermektedir. Kişinin vücut endeksine göre ayarlanan proteinler ET, BALIK, TAVUK ve DENİZ ÜRÜNLERİ yer almaktadır.

Besinleri en doğal halleriyle tüketerek içerdikleri vitamin, mineral ve diğer değerlerinden maksimum yarar sağlamış oluruz.

Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Besin Tüketmenin Etkileri

Proteinler ve doğru hazırlanmış sebzeler, saçlarımızın, tırnaklarımızın, cildimizin, bağışıklık sistemimizin, tüm organlarımızın ve hayati önemi olan hormonlarımızın temelini meydana getirirler.

 • Yüksek besin değerine sahiptir.
 • Yüksek enerji kaynağıdır.
 • Fit ve sağlıklı tutar.
 • Kilo vermeye yardımcı olur.
 • Anti-aging etkiye sahiptir.
 • Vitamin ve mineral açısından zengindir.
 • Yüksek oranda lif ve doymamış yağ içerir; bitkisel kökenli protein kaynağıdır.
 • İskeletimizin ve kıkırdaklarımızın sağlığı için önemlidir.
 • Kan şekerimizi düzenler, normalleştirir
 • İmmün sistemini güçlendirir

Sağlıklı beslenirsek kilo verebiliriz. Biz LINCOLINE olarak hayatında hiç diyet yapmamış ya da birçok diyet deneyip başaramamış danışanlarımıza açlık hissetmeden sağlıklı beslenmeyi öğreterek ve hiç zorlanmadan hergün kilo vermelerini sağladık!

LINCOLINE İnka Diyet Nasıl Çalışır?

 • Kliniğimize gelen danışanlarımıza uzmanlarımız İNKA diyet hakkında detaylı bilgi verir.
 • Tam vücut analizleri yapılan danışanımızın problemli bölgeleri tespit edilir ve bir yol haritası çizilir.
 • Danışanlarımız diyetin ilk gününden son gününe kadar her gün diyetisyeniyle irtibat halinde olur ve kilo bilgisi paylaşımı yapar.
 • Haftada bir gün yine tam vücut analizi ile değerlendirmeler yapılır. Sağlık problemi olmayan danışanımızdan beklenen ortalama 30 gün süren diyet için 10 kg vermesidir.
 • Haftalık kontroller 21 günlük kilo sabitleme programında da devam etmektedir.

HİÇBİR TAT SAĞLIKLI VE FİT OLMAK KADAR LEZZETLİ DEĞİLDİR!

Yeni çağ diyetimiz İNKA Diyet ileaylarca yıpranmadan ideal kilonuza kavuşun.

Amerika’da uzmanlar tarafından geliştirilen Inka Diyet ile hayatınızda çok kısa sürede yeni bir sayfa açabilirsiniz.

İnka Diyet programı ile beslenme konusunda alışkanlık kazanmanızı ve kısa zaman içerisinde istediğiniz ideal kilolara kavuşmalar olabilecektir! Birkaç kilo vermek için aylar süren diyetlerle kendinizi yıpratmayın, yeni diyet programı İnka Diyet programı için sitemizi inceleyin ya da bizimle iletişime geçerek bilgi alın.

LINCOLINE İnka Diyet, İstanbul, Nişantaşı’ndaki ofisinde; diyetisyen ve uzmanların kontrolü altında uygulanmakta olan, sağlıklı ve dengeli beslenme temeline dayanan, kas ve su kaybı yaşamadan, açlık ve bitkinlik hissetmeden kilo verebileceğiniz, sadece yağlara odaklı çalışan ve bitkisel besin destek ürünlerinden oluşan bir zayıflama ve detoks programıdır.

LINCOLINE İnka Diyet Ürün Grubumuz

LINCOLINE Inka Dıet Lıquıd

* İnka yağ yakıcı damlamız vücudumuzda biriken ve kötü görüntüye sebep olan yağları hedefler ve hızlı bir şekilde doğal yollarla dışarı atar.

LINCOLINE B­12 Lıquıd

* B­12 vitamin desteğimiz, bilinenin aksine istahımızı kontrol eder ve cildimiz, tırnaklarımız, saçlarımız için mükemmel bir takviyedir.

LINCOLINE Energy & Appettıte Control

* Günlük atıştırma isteğini bastıran bu mükemmel ürünümüz ile kendinizi kesinlikle diyet yapar gibi hissetmiyeceksiniz.

LINCOLINE Inka Code Colon Detox

* Colon detoks bağırsaklarımızı diyet için hazırlar ve yağı vücudumuzdan atmaya yarayan mucizevi bir doğal yan üründür.

LINCOLINE Inka Diyet Özel Beslenme Programı

* LINCOLINE İNKA DİYET sağlıklı beslenme ve detoks programıdır. Özel beslenme programı ile vücudumuzdan su ve kas kaybı olmadan sadece yağları hedefleyerek hergün 450 gr. kaybetmenizi sağlar.

* LINCOLINE İNKA DİYET İLE KONTROLÜMÜZ ALTINDA SAĞLIKLI VE KALICI ZAYIFLAYIN.

Sık Sorulan Sorular

Bu kadar kısa sürede bu kadar yüksek kilo kaybı zararlı değil mi?

Kontrolsüz yapılan şok diyetlerle kısa sürede verilen kilolar kas ve su kaybına neden olduklarından vücudumuzda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler. Oysa LINCOLINE İNKA Diyet kürü; sadece vücudumuzdaki kötü yağlara odaklı çalışan özel bir kürdür. Kas ve su kaybına neden olmadan sağlıklı ve konforlu bir zayıflama süreci sunar.

Kliniğe gelmeden İNKA Diyeti yapabilir miyim?

İNKA Diyet uzmanlarımız yurtdışındaki ve şehir dışındaki danışanlarımızı online olarak da takibini sağlayabilmektedir. Detaylı vücut ölçümlerinizi yaptırıp bizimle iletişime geçerek kliniğimize gelmeden de diyetinizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

NKA Diyet kürü hamile kalmamı engeller mi?

Kürümüz tamamen bitkiseldir, gebe kalmanızı engellemez. Aksine, gebeliği zorlaştıran vücuttaki yağ oranını ve insülin direncini düşürdüğünden gebelik için olumlu etkisi vardır. Bebeğin kilo alımını etkilememesi için hamilelik gerçekleştiğinde ürün kullanımı kesilir.

Call Now Button
× Whatsapp