Hakkımızda

LINCOLINE İnka Diyet

LINCOLINE İnka Diyet, Miami’de başlayan serüvenine 2012 yılından beri Türkiye’de olup, İstanbul, Nişantaşı’nda danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Amerika’da obezite ile savaşma amaçlı hazırlanan İNKA diyet, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirebilen bir detoks programıdır.

Ortalama 30 gün içinde sadece yağlardan 10 kg hedefleyen İNKA diyet ile kas ve su kaybı olmadan kötü görüntüye neden olan yağlardan kilo kaybetmenizi sağlar.

Sağlığa bütünsel bakış açımız, yılların getirdiği sağlıklı beslenme bilgi ve deneyimlerimizle, beden-zihin sağlığınız için en doğru, en hızlı ve sonuç odaklı İNKA diyet programı ile diyet uzmanlarımızın yakın takipleriyle hayallerinize kavuşturuyor ve maksimum sonuç almanız için bu süreçte sizi yalnız bırakmıyoruz.
İNKA Diyet programı ile sizi sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaya ve kısa sürede ideal kilonuza kavuşmaya davet ediyoruz!

2012 yılından bu yana, danışanlarıyla birlikte bir aile ortamı içinde olan LINCOLINE danışanlarının kilo alma sebeblerinide araştırıp sıkıntılarını dinleyerek kendisini danışanlarının ihtiyaçlarına göre geliştirmiştir.

2019 yılında FREKANS DENGELEME yöntemiyle danışanlarının ihtiyaçlarına cevap veren LINCOLINE, danışanlarından ilgi ve  takdir toplamıştır.

Peki FREKANS DENGELEME nedir ?

Frekans dengeleme bir yankıdır, titreşimdir ve her maddenin kendine özel bir titreşimi vardır ve çevresindekiler ile titreşimler sayesinde iletişim kurarlar. Kullandığımız Frekans dengeleme yöntemi bu mantıkla yola çıkarak bağımlılıklar  Sigara-Alkol-kilo verme ( Karbonhidrat-Tatlı-Hamur işleri-Ekmek-Çikolata-Kola… vs.) ve Stres konusunda spesifikleşmiş bir cihazdır.

Ne demiştik?
LINCOLINE sadece danışanlarının kilo vermesini sağlamıyor, danışanlarının kilo almasına sebep olan etkenleri ortadan kaldırmayıda hedefliyor.
Örneğin;
Danışanımız yaşadığı aşırı stresten dolayı kilo alıyorsa Frekans dengeleme sayesinde stresten kurtulup tekrar kilo problemi yaşamasını engellemeye çalışıyoruz.

FREKANS DENGELEME İLE;

  • Sigarayı bırakmak
  • Stresi bırakmak
  • Alkoldan kurtulmak gibi bir çok bağımlılıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

ÖNCE SAĞLIK, ÖNCE İNSAN ilkesiyle ve danışanlarımızın her türlü kolaylık ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışan LINCOLINE ekibi, Uzman diyetisyenlerimizle birlikte mutlu danışanlar biriktirmiş ve kendisine kalıcı bir yer edinmiştir.

FDA Sertifikalarımız

WhatsApp Sohbet
WhatsApp ile Gönder